Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

7 червня 2024 року для здобувачів вищої освіти спеціальностей «Підприємництво та торгівля» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» начальником відділу комплексного продажу і безготівки ТОВ «Епіцентр К», Будівельно-господарський гіпермаркет «Епіцентр К» та кафедрою товарознавства, експертизи та торговельного підприємництва у змішаному форматі було проведено майстер-клас «Е-commerce як ефективний інструмент продажу товарів».

Мета заходу – ознайомити здобувачів з сучасними умовами забезпечення доступ до електронних магазинів, додатків та платформ, що відкриває безліч можливостей для розвитку e-commerce. Спікером було відзначено, що одним із факторів сьогодення на споживчому ринку є зміна способів споживання та купівлі. Сучасні споживачі при здійсненні купівлі шукають зручність, швидкість та комфорт. E-commerce сприяє здійсненню купівлі з будь-якого місця та в будь-який час, а також використанню різноманітних способів оплати та постачання.
По завершенню заходу спікером були підведені підсумки та зауважено, що існує великий потенціал для росту електронної комерції в Україні та світі, а це, у свою чергу, дозволить ритейлерам використовувати нові можливості, залучати більше клієнтів, збільшувати прибуток та розширювати присутність на ринку.
Під час війни важливо бути готовим до викликів та змін, які супроводжують розвиток e-commerce, використовувати технології, стратегії та інновації, щоб залишатися конкурентоспроможними в цьому динамічному середовищі.