Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

30 квітня 2024 року кафедра іноземної філології та перекладу провела студентський круглий стіл «Практичні виміри академічної доброчесності». До заходу було залучено студентів 1-3 курсів спеціальності «Філологія» ВТЕІ ДТЕУ, а також здобувачів освіти з інших ЗВО. Зокрема, у дискусії взяли участь представники Вінницького національного технічного університету, Донецького національного університету імені Василя Стуса, Університету імені Григорія Сковороди в Переяславі, НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М..

Змістовні доповіді та активні дискусії засвідчили актуальність теми як для здобувачів, так і для їх наставників. Було обговорено такі питання, як інтелектуальна чесність, об'єктивність, дотримання етичних норм, відкритість до критики і обговорення, відповідальність за власні дії і результати.
Впевнені, що усвідомлення виявлених проблем та бажання їхнього розв’язання, про що говорили учасники столу, стануть надійним фундаментом у подальшій розбудові інституційної культури доброчесності. Дякуємо всім учасникам за активну участь у заході.