Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

28 березня 2024 року кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри права Костюк Наталією було проведено правовий Workshop «Правові засади академічної доброчесності та протидії академічному плагіату» для здобувачів освітнього ступеня бакалавр спеціальності «Право», освітня програма «Право».

Здобувачам було запропоновано для розгляду нормативно-правове забезпечення впровадження принципів академічної доброчесності у Вінницькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ. Гостру дискусію викликали важливі теми, що турбують академічну спільноту, а саме: запобігання та виявлення академічного плагіату, академічна доброчесність та авторське право.
Під час заходу Костюк Наталія наголосила на тому, що питання академічної доброчесності не знаходиться лише в площині «покарати», це питання формування культури доброчесної академічної поведінки. Також учасники правового Workshop говорили про те, як дотримання доброчесності впливає на якість освіти, важливість дотримання академічної доброчесності як науково-педагогічним персоналом, так і здобувачами вищої освіти, про необхідність формування культури дотримання академічної доброчесності у Вінницькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ. Питання доброчесності вирізняються актуальністю в ході підготовки до участі в студентських наукових конференціях, написанні курсових робіт.
В ході заходу здобувачі ОП «Право» ознайомились з новими можливостями перевірки робіт на вміст плагіату, отримали нові знання, досвід та підвищили професійний рівень.