Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

29 лютого 2024 року для здобувачів вищої освіти за спеціальністю 081 «Право» відбулась гостьова лекція на тему «Що таке пробація. Інструменти впливу на правопорушників задля убезпечення суспільства», яку провели начальник Вінницького міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області Олена Балтак та провідний інспектор Вінницького міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області Альона Власова.

Під час заходу представники Вінницького міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області розповіли молоді про історію пробації в Україні, її види, переваги пробації для держави, суспільства та окремої особи. Було детально розглянуто мету діяльності органів пробації, основні напрямки роботи, завдання, що виконує орган пробації, головні аспекти пробаційного нагляду за суб’єктами пробації та організації волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією.
Дякуємо Олені Володимирівні та Альоні Вікторівні за цікаву та інформативну лекцію, а також всім учасникам за активну участь та зацікавленість у важливій темі!