Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

27 жовтня 2023 року у рамках вивчення навчальних дисциплін професійного спрямування здобувачі вищої освіти за спеціальностями 181 «Харчові технології», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спільно з науково-педагогічними працівниками кафедри туризму та готельно-ресторанної справи (доц. Семко Т.В.), кафедри товарознавства, експертизи та торговельного підприємництва (проф. Шарко В.В.) відвідали сімейну молочну ферму «Villa Milk» (с. Каташин Гайсинського р-ну Вінницької обл.).

Компанія «Villa Milk» має завершений цикл виробництва молочної продукції («від лану і до полиці в магазині») та відома високою її якістю, яка досягається значно завдяки впровадженню у виробництво стандарту ДСТУ ISO 22000 та незмінному його дотриманню.
У ході візиту на підприємство учасники заходу ознайомилися з технологіями отримання молока та його переробки у смачні та корисні молочні продукти, вивчили асортимент останніх та продегустували їх.
Щиро дякуємо керівництву компанії «Villa Milk» за можливість відвідати виробництво та на практиці закріпити знання, здобуті у ході теоретичного навчання!