Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

17 жовтня 2023 року у ВТЕІ ДТЕУ відбувся семінар «Академічна доброчесність – не копіюй чуже майбутнє». Захід пройшов у мотивуючій, теплій атмосфері, який був організований ресурсним центром зі сталого розвитку разом з кафедрою менеджменту та адміністрування. Спікером заходу виступила Марина Януш, випускниця спеціальності «Публічне управління та адміністрування», помічник - консультант народного депутата України.

Марина обговорила зі студентами поняття академічної доброчесності, її значення для формування навички постійного особистого та професійного зростання. Проаналізували причини та наслідки недоброчесної поведінки при написанні академічних текстів. Спікерка поділилась власним досвідом та розкрила секрети, як зробити тему дослідження цікавою! Також Марина поділилась думками з приводу значення soft skills і нетворкінгу в студентські роки для працевлаштування та розвитку.
До семінару долучилися здобувачі вищої освіти ОС «молодший бакалавр», «бакалавр» та «магістр» спеціальностей «Менеджмент», «Публічне управління та адміністрування», «Соціальне забезпечення», «Підприємництво та торгівля», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», а також усі бажаючі.