Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

27 вересня 2023 року відбулась неформальна волонтерська зустріч у вигляді візиту до «Обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку», в якому здійснилась робота Клубу «Душевність», де постійні волонтери, а саме здобувачі вищої освіти спеціальності «Соціальне забезпечення» Вінницького торговельно-економічного інститут Державного торговельно-економічного університету провели час, насолоджуючись концертною програмою Народного хору імені Радіона Скалецького під керівництвом Леоніда Луцишина та спілкуючись з підопічними клубу «Душевність».

Голова Вінницької міської організації ТЧХУ, Косаківська Надія Михайлівна, урочисто привітала з наступаючим святом усіх присутніх у залі. І за традицією все завершилось чаюванням та смаколиками разом з волонтерами та підопічними.
1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, який покликаний визнати значущий внесок, який старші громадяни вносять у суспільство. Зауважим, що наполеглива праця людей похилого віку захоплює і викликає повагу. Трудові звершення багатьох з них вже стали легендою і взірцем для наслідування для сучасників та майбутніх поколінь українців.
Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого краю і держави.