Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

Упродовж 31 липня – 4 серпня 2023 року представники інституту, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Чорна Н. та фахівець І категорії відділу наукової роботи та міжнародної співпраці Западинська І., на запрошення італійської сторони з робочим візитом перебували у м. Ріміні. Під час візиту вони ознайомилися з роботою навчального центру AI Rimini, а також готелю «Capri» та ресторану «Taverna degli Artisti», які використовуються у якості тренінгових майданчиків під час навчання та стажування студентів навчальних закладів та викладачів.

Значну увагу було зосереджено на вивченні діяльності ресторану «Taverna degli Artisti», який є одним із найбільш відвідуваних та найбільш шанованих у місті. Так, увагу було звернуто на технології приготування страв італійської кухні та її подачі, особливості поєднання страв та напоїв, а також обслуговування споживачів, організації роботи кухні, бару, основної зали ресторану. Окрім традиційних страв італійської кухні, у меню закладу представлена велика кількість сучасних страв, рецептури яких розроблені шеф-кухарем та є унікальними. Окремо слід відзначити десерти, більшість із яких готуються за авторськими рецептами Елени Паппано, яка навчалася у кращих італійських кондитерів та шоколатьє в м. Мілан.
Набутий досвід, безсумнівно, вартий уваги, а тому буде впроваджений в навчальний процес Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ.