Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

1 серпня 2023 року у ході робочого візиту до м. Ріміні (Італія) представників Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ, завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Чорної Н. та фахівця І категорії відділу наукової роботи та міжнародної співпраці Западинської І., було укладено договір про співробітництво з навчальним центром AI Rimini, який займається організацією закордонних поїздок для студентів та викладачів з метою досягнення навчальних цілей, стажування та курсів для студентів навчальних закладів, а також навчання для людей старшого віку та персоналу за програмою Erasmus+..

Директором товариства є Маріо Паппано, який спільно зі своєю сім’єю вже понад 25 років керує найвідомішим рестораном м. Ріміні «Taverna degli Artisti», що пропонує своїм гостям нестереотипну смачну кухню, а також готелем «Capri», який гостинно відчиняє двері для своїх відпочиваючих. Окрім навчання та стажування на базі ресторану та готелю, навчальний центр AI Rimini займається організацією підвищення кваліфікації у сфері реклами, поліграфії, фотографії, ІТ-технологій, ін.
Укладена угода засвідчила прагнення сторін до розвитку співпраці, означила основні її умови та напрямки з тим, аби найближчим часом наповнитися реальним змістом.