Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

15 травня 2023 року здобувачі вищої освіти та гарант освітньої програми «Реклама і зв’язки з громадськістю» спеціальність 061 «Журналістика» брали участь у заході «Розмова з військовим журналістом».
На зустрічі з Олександром Ляшко, військовим журналістом, телеведучим ранкового шоу на телеканалі «Віта» познайомилися з усіма тонкощами роботи журналістів на передовій.
Пан Олександр розповідав про особливості та відмінності роботи журналістів в містах на лінії фронту та містах, де не ведуться бойові дії, акцентував на тому, наскільки важливо навіть у ранкових шоу та в сюжетах наголошувати на темі війни.

У своєму виступі Пан Олександр демонстрував приклади репортажів та ділився власним досвідом, як адаптуватися до змінних критичних умов роботи.
Щиро дякуємо шановному Олександру Ляшко за цікаву розмову, практичні кейси на сучасну тематику, обмін досвідом роботи журналіста.
Ми переконані, що журналістика – це більше, ніж професія, це – спосіб життя!