Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

У Вінницькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ активно триває навчання у бізнес-школі, яка забезпечує студентів бізнес-освітою нового покоління, адже навчання слухачів відбувається з одночасним впровадженням бізнес-інструментів на практиці, в роботі вітчизняних компаній.
11 травня 2023 року відбулося виїзне засідання Бізнес-школи ВТЕІ ДТЕУ на підприємство KNESS, яке розробляє технології та втілює проекти відновлюваної і традиційної енергетики.
Іван Векірчик, співзасновник міжнародної групи компаній KNESS, розповів слухачам про історію створення та розвиток групи компаній KNESS, особливості роботи підприємства в умовах війни.
Цікавою для слухачів Бізнес-школи ВТЕІ ДТЕУ стала розповідь про історію розвитку підприємства, напрямки бізнесу KNESS.

Підприємець з багаторічним досвідом у сфері відновлюваної і традиційної енергетики розповів слухачам про основні напрями діяльності компанії, а саме: будівництво "під ключ" промислових дахових та наземних фотоелектричних станцій в Україні та закордоном; сервісне оперативне, експлуатаційне обслуговування об’єктів електроенергетики 24/7/365; трейдинг та постачання електроенергії з ринку та відновлюваних джерел; виробництво інверторних станцій, електротехнічного обладнання та металоконструкції для об’єктів енергетики; дослідження, розробка та впровадження інноваційних технології для розвитку відновлюваних джерел.
На прикладі роботи виробничих цехів підприємства учасники засідання побачили, як здійснюється виробництво опорних металоконструкцій Made in Ukraine, що йдуть на експорт, ознайомилися з роботою диспетчерського центру KNESS Service, який у режимі 24/7/365 управляє об’єктами електроенергетики у різних регіонах країни.
Слухачі бізнес-школи ВТЕІ ДТЕУ мали можливість зрозуміти, як працює підприємство KNESS, які структурні підрозділи функціонують на підприємстві. На прикладі центру інноваційних та технологічних розробок (RnD центр) дізналися як працюють сучасні технології, які існують можливості застосування штучного інтелекту в діяльності вітчизняного підприємства, як розробляються ідеї для власних стартапів на підприємстві.
У підсумку, всі слухачі засідання зрозуміли, що керівництво підприємства KNESS планує надалі розвивати відновлювані джерела енергії, інноваційні технології для поступової декарбонізації енергосистеми, а сам Іван Векірчик вважає, що Україна має стати країною можливостей, щоб українці хотіли повертатися додому і працювати на економіку України.
Щиро дякуємо шановному Івану Векірчику, команді підприємства KNESS за практичний кейс про створення та бізнес-діяльність міжнародної групи компаній KNESS, обмін досвідом з молодим поколінням та фахові поради щодо ефективної організації роботи в умовах війни.