Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

10 травня 2023 року студенти спеціальності «Філологія» та викладачі кафедри іноземної філології та перекладу змагалися за звання кращого фейкоборця. Під керівництвом модератору заходу доцента кафедри іноземної філології та перекладу Лілії Терещенко учасники успішно виконали завдання інфомедійного квесту, на основі реальних кейсів навчилися визначати ворожі впливи та отримали базові інструменти перевірки інформації. Звісно, як у будь-якій грі, були переможці та переможені. Проте це не стало на заваді найголовнішому: розвитку критичного мислення, підвищенню психосоціальної стійкості, покращенню навичок фактчекінгу та формуванню імунітету проти фейків та маніпуляцій.

Під час гри було використано матеріали антифейкової інтелектуальної гри “НотаЄнота” (авторка - Альона Романюк, викладачка НН Інституту журналістики КНУ ім.Т.Шевченка, за сприяння Goethe Institut та Куншт) та гри «Конструктор квестів» (розроблена викладачами факультету іноземних мов ВДПУімені Михайла Коцюбинського (О. Зарічна, А. Киналь, А. Крикун, А. Петрова, О. Подзигун) у співпраці з ФОП А. Марцинковський за сприяння ГО «Освіта Інвест» у рамках грантової програми проекту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», який виконується IREX (Рада наукових досліджень та обмінів) за підтримки Посольств Великої Британії та США у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси).
Дякуємо колегам та Лілії Терещенко за активну роботу на освітньому фронті.