Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

7 квітня 2023 року в рамках підготовки до виробничої та переддипломної практики, а також з метою об’єднання освітнього процесу з бізнес середовищем, за сприяння заступника директора ВТЕІ ДТЕУ, директора ГО «Вінницький Бізнес Клуб» Володимира Мережка для студентів інституту проведено ознайомчу екскурсію на підприємстві ТОВ «Барлінек Інвест».
Студенти освітніх програм «Міжнародний бізнес», «Менеджмент організацій», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Економіка підприємства», «Управління в системі соціального забезпечення» та «Публічне управління та адміністрування» мали можливість поспілкуватися з генеральним директором найбільшого заводу з виробництва паркетної дошки в Європі Андрієм Кострицею..

Під час зустрічі для студентів провели презентацію та розповіли про особливості діяльності підприємства, після чого відбулась цікава екскурсія та знайомство з виробничим процесом. Нові верстати й машини неймовірно швидко і точно обробляють сировину, розрізають деревину і склеюють шари паркетної дошки. Завдяки новому обладнанню вдається досягти абсолютної точності в розмірах і сортності паркетної дошки.
Крім того, в ході зустрічі вдалось обговорити тонкощі управлінських процесів на підприємстві та розглянути особливості налагодження ланцюгів постачання виготовленої продукції, адже продукція Barlinek з Вінниці відправляється в усі куточки Європи, Азії, Африки, Америки і навіть Австралії.
Таким чином, проведення практичних заходів в освітньому процесі дає змогу ознайомитися з новим вдосконаленим виробничим процесом, оцінити технологічні потужності та інноваційні методи управління, що використовуються на підприємствах.