Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

5 квітня 2023 року в рамках тижня обліково-фінансового факультету на базі кафедри обліку та оподаткування проведено лекцію on-line кандидатом економічних наук, доцентом, головним бухгалтером ПП «Довіра» Бондар Тетяною на тему: «Зміни до порядку проведення податкових перевірок в умовах воєнного стану».
Бондар Тетяна акцентувала увагу на особливостях проведення податкових перевірок в умовах воєнного стану, на змінах до законодавчих актів щодо проведення податкових перевірок в умовах воєнного стану, а також на видах податкових перевірок, що дозволені під час воєнного стану в Україні.

У науковому заході взяли участь здобувачі вищої освіти ОС «бакалавр» та ОС «магістр» груп ОО-11д, ОБО-11мб, ОО-21д, ОО-31д, ОБО-11дс, ОБО-41д, ФКА-11зм.
Під час лекції студенти мали можливість задати питання, пов’язані із податковими перевірками та особливостями їх проведення під час воєнного стану. На усі запитання було надано повні та вичерпні відповіді.
Кафедра обліку та оподаткування дякує фахівцю-практику Бондар Тетяні за проведення цікавої та актуальної on-line лекції.