Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

15 березня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедр маркетингу та реклами і товарознавства, експертизи та торговельного підприємництва ВТЕІ ДТЕУ прийняли участь у засіданні круглого столу до Всесвітнього дня прав споживачів (World Consumer Right Day).
Круглий стіл був організований Державним торговельно-економічним університетом (м.Київ) та проводився в онлайн-форматі. У засіданні круглого столу учасниками було обговорено питання захисту прав споживачів: виклики воєнного часу, законопроєкту про захист прав споживачів – наближення до європейських принципів чи віддалення євроінтеграції, гарантії безпечності та якості в епоху діджиталізації та електронної комерції, експертизи товарів та послуг, ринкового нагляду: як забезпечити результативність, споживчих трендів світу в Україні: транспарентність, інклюзивність, сталість споживання, екологічність, адаптації споживачів до стрімкого переходу економіки на «чисту» енергію та ролі молоді в розвитку системи захисту прав споживачів.