Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

1 березня 2023 року відбувся нетво́ркінг для внутрішньо переміщених осіб «Працюємо заради Перемоги»!», організаторами якого стали Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ, ГО «Мережа громадських організацій підтримки внутрішньо переміщених осіб в Україні» в партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні.
Метою заходів, які проходять в рамках соціального проєкту «Працюємо заради Перемоги!» є підтримка вимушено переселених осіб, які залишили житло через проведення активних бойових дій у їхніх регіонах та виїхали у місто Вінниця та Вінницьку область.
Учасники нетво́ркінгу мали можливість обговорити проблем інтеграції внутрішньо переміщених осіб в громади Вінницької області, можливості учасників заходу щодо організації бізнесу (перенесення бізнесу), працевлаштування внутрішньо переміщених осіб на підприємствах міста Вінниці та області.

Під час нетво́ркінгу відбулося жваве обговорення питань, пов’язаних із відкриттям власної справи (перенесення бізнесу) та набуттям практичних навичок написання бізнес-плану для залучення грантових коштів.
Учасники заходу взяли участь у майстер-класах:
«Формування практичних навичок відкриття чи розширення власної справи, складання якісних та успішних бізнес-планів для участі у конкурсі грантових проєктів» та «Формування практичних навичок отримання додаткового фінансування на відкриття чи розширення бізнесу шляхом участі у грантових проєктах».
Робота учасників під час майстер-класів супроводжувалася обговоренням можливостей внутрішньо переміщених осіб, формуванням достатніх навичок роботи при розробці бізнес-плану для отримання додаткового фінансування.
Важливою для внутрішньо переміщених осіб стала інформація про те, що незважаючи на воєнний стан, держава посилює підтримку малого бізнесу. Окрім Державної програми «5-7-9», яка надала можливість Вінницькому бізнесу отримати понад 9,9 млрд грн пільгових кредитів, з 1 липня 2022 року в рамках урядової програми «єРобота» грантові кошти на розвиток та започаткування власного бізнесу отримають 190 заявників із області на загальну суму понад 43 млн грн, що передбачає створення 358 нових робочих місць.
Станом на 1 січня 2023 року до Вінницької обласної служби зайнятості через додаток «Дія» за програмою мікрогрантів надійшло 698 звернень від фізичних та юридичних осіб, з 245 кандидатами, які мають позитивну оцінку бізнес-плану, проведені співбесіди. За результатами оцінювання бізнес-планів та співбесід Державним центром зайнятості прийнято 190 позитивних рішень на суму 43,9 млн грн. Слухачі заходу мали можливість познайомитися з учасницею програми мікрогрантів, отримати цінні практичні поради щодо формування бізнес-плану та його реалізації. В процесі нетво́ркінгу, спільно з учасниками відбувалося обговорення проблем внутрішньо переміщених осіб в процесі написання бізнес-планів, проте всі учасники погодилися з думкою, що можливість отримання мікрогрантів під час війни є дієвою альтернативою підтримки бізнесу, можливістю відновити бізнес на новому місці, організації нових робочих місць для співвітчизників.
Дружня атмосфера не покидали учасників нетво́ркінгу для внутрішньо переміщених осіб «Працюємо заради Перемоги»!»
Щиро дякуємо всім учасникам за зустріч, маємо нові завдання щодо інтеграції внутрішньо переміщених осіб.
Дякуємо спікерам заходу за надзвичайно корисну інформацію для ВПО:
Наталії Замковій, депутату Вінницької обласної ради, голові постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту. Володимиру Мережко, керівнику Вінницького бізнес-клубу.
Ірині Гуріній, призеру конкурсу грантових проєктів, директору закладу громадського харчування, який відкрито в рамках реалізації гранту, м.Вінниця.
Ірині Семенюк, сертифікованому тренеру за програмою «Е-урядування та е-демократія».
Анні Воскобойник, власниці кафе «Perfetto», м. Вінниця – м. Херсон.
Альоні Танасійчук, координатору мережі громадських організацій підтримки внутрішньо переміщених осіб в Україні.