Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

17 лютого 2023 року для студентів спеціальності «Право» та «Соціальне забезпечення», а також для викладачів ВТЕІ ДТЕУ проведено одинадцятий із серії тренінг з запобігання домашньому насильству на тему «Виклики запобігання домашньому насильству в Україні в умовах війни», який провела Наталія Смішна – директорка Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Під час тренінгу експертка розповіла, про особливості роботи центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, про посилення координації взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання домашньому насильству на місцевому рівні, враховуючи безпекові ризики, відсутність доступу до окремих тимчасово окупованих територій та інші фактори.

Акцентувала увагу на те, що в Україні в умовах війни 01 листопада 2022 року набула чинності Конвенція Ради Європи «Про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами» (Стамбульська конвенція), яка спрямована на захист, запобігання та протидію насильству стосовно жінок та домашньому насильству. Під час воєнного стану в Україні Стамбульська конвенція захищає українців у тих країнах, куди вони вимушені були переїхати через бойові дії і де її ратифіковано, тобто Конвенція визначає юрисдикцію України над правопорушеннями, встановленими нею, там, де раніше така юрисдикція не здійснювалась. Пані Наталія розкрила цілі, зміст норм Стамбульської конвенції, її вплив на формування кримінально-правової політики щодо охорони сексуальних відносин. Разом із учасниками тренінгу розвінчували міфи та маніпуляції, які обговорюють в інформаційному просторі щодо реалізації Стамбульської конвенції в Україні.
Серія тренінгів із запобігання домашньому насильству проходять у ВТЕІ ДТЕУ з 27.01.2023 по 17.02.2023. Заходи проводяться у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Великої Британії. Думки, погляди та рекомендації, викладені у цих подіях, належать авторам(-кам) і не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA, ГО «Інноваційні соціальні рішення» або уряду Великої Британії.