Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

Студенти першого курсу спеціальностей «Менеджмент», «Публічне управління та адміністрування» та «Соціальне забезпечення» долучились до програми «Активні громадяни». Тренінг відбувся 1-4 листопада 2022 року на платформі Zoom.
Під час тренінгу студенти дізнались основні принципи та особливості програми “Активні громадяни”, яка спрямована на об’єднання та соціальне згуртування активних громадян та громадянок задля створення потужної спільноти, яка здатна змінювати та вирішувати локальні і глобальні проблеми суспільства. Разом з досвідченими експертами та експертками, фасилітаторами та фасилітаторками, здобувачі вищої освіти пройшли шлях від генерації ідеї до написання проєктної заявки. Навчання на програмі дало можливість розвинути soft skills, такі як креативне мислення, лідерство, ефективні комунікації, командна робота.

Учасники та учасниці тренінгу отримали сертифікати міжнародного зразка, солодкі подарунки та можливість продовжити навчання на всеукраїнських семінарах та тренінгах Британської Ради!