Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

2 лютого 2023 року для студентів спеціальності «Право» та «Соціальне забезпечення», а також для викладачів ВТЕІ ДТЕУ проведено четвертий із серії тренінг з запобігання домашньому насильству на тему «Заручники ситуації: як домашнє насильство впливає на дітей», який провела Вікторія Слободинська – психолог, гештальт психотерапевт, психодрама практик, травма-терапевт, членкиня Асоціації психоаналітиків та психотерапевтів України.

Під час тренінгу експертка акцентувала увагу на те, що жорстоке поводження з дітьми і нехтування їхніми інтересами можуть мати різні види і форми, а наслідками завжди несуть серйозний вплив на здоров’я, розвиток та соціалізацію дитини. Практична частина тренінгу стосувалась моделювання поведінки батьків щодо дитини у різних ситуаціях та обговорення їх наслідків. А також в малих групах пропрацювали причини домашнього насильства до дитини, визначили їх наслідки та описали сприятливі умови комунікації в родині, що сприяють психологічним умовам для виховання й розвитку дитини в сім’ї. Тренінг пройшов в доброзичливій та відвертій атмосфері, учасник Микола Пипяк зазначив, що дуже важливо вміти взаємодіяти з дітьми, що дозволяє підвищити самооцінку дитини і створити атмосферу поваги і любові в родині.
Серія тренінгів із запобігання домашньому насильству проходять у ВТЕІ ДТЕУ з 27.01.2023 по 17.02.2023. Заходи проводяться у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Великої Британії. Думки, погляди та рекомендації, викладені у цих подіях, належать авторам(-кам) і не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA, ГО «Інноваційні соціальні рішення» або уряду Великої Британії.