Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

14 грудня 2022 року здобувачі ОС «магістр» спеціальності 075 «Маркетинг» та науково-педагогічні працівники кафедри маркетингу та реклами використали можливості поглибити знання в SEO та лінкбілдингу.
Маркетологи ВТЕІ ДТЕУ доєдналися до лекції Белли Ткач продакт-менеджерки, Team Lead в компанії Boosta, яку організували Happy Monday (ГО «Професіонали майбутнього») за підтримки проєкту ООН Жінки в Україні «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні», що фінансується Урядом Швеції, та у співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в межах проєкту «Women For The Future».

Белла Ткач розповіла про інтернет-маркетинг і для чого він потрібен, SEO як один із напрямів інтернет-маркетингу, структуру та принципи роботи пошукових систем, цілі та задачі пошукової оптимізації, переваги та недоліки SEO та яку цінність SEO приносить для бізнесу.
Під час заходу слухачам представили цікавий кейс роботи пошукової системи Google. Маркетологи ВТЕІ ДТЕУ задавали питання в чаті та отримали обґрунтовані відповіді. Вдячні спікерці Беллі Ткач за цікаву лекцію.