Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

1 листопада 2022 року відбулася підсумкова інтеграційна зустріч для внутрішньо переміщених осіб «ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ МИРУ!», організаторами якої стали Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ, Індустріальний Гендерний Комітет з Реклами в партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні.
Метою заходів, які проходили протягом 6 місяців, було підтримати вимушено переселених осіб, які залишили житло через проведення активних бойових дій у їхніх регіонах та виїхали у місто Вінниця та Вінницьку область.

З травня по листопад 2022 року було проведено 14 інтеграційних зустрічей для внутрішньо переміщених осіб «ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ МИРУ».
Серед учасників інтеграційних зустрічей були особи переміщені у Вінницьку територіальну громаду, Тульчинську, Барську, Погребищенську районні територіальні громади та внутрішньо переміщені підприємства (релокований бізнес на територію міста Вінниці та області).
За результатами роботи було надано консультативну підтримку 160 особам в режимі офлайн, 60 особам в телефонному режимі, психологічну підтримку отримали 40 родин ВПО, працевлаштувались близько 50 осіб ВПО, надано консультативну підтримку 5 релокованим підприємствам, які протягом останніх 5 місяців створили нові робочі місця у місті Вінниця та області.
Всі внутрішньо переміщені особи отримали консультативну, інформативну допомогу в адаптації у місті Вінниця та області, яка стосувалася проблем соціальних виплат, отримання житла, харчування, пошуку роботи, організації бізнесу (перенесення бізнесу), медичного обслуговування, організації навчання дітей в освітніх закладах Вінниці, експлуатації громадського транспорту, налагодження інших комунікацій.
Важливими напрямками роботи з внутрішньо переміщеними особами була допомога у вирішенні проблем виявлення та боротьби зі стресом, спричиненим бойовими діями та переїздом на інше місце проживання; у вирішенні актуальних правових питань: захисту прав внутрішньо переміщених осіб при працевлаштуванні в Україні, при отримані соціальних виплат, відшкодуванні збитків за зруйноване житло.
Від роботодавців внутрішньо переміщені особи систематично отримували інформацію щодо ключових компетенцій, які дозволяють ефективно працевлаштуватися у приймальних громадах Вінниці та Вінницької області, щодо розуміння питання як роботодавець оцінює сучасні навички працівників при працевлаштуванні, щодо важливості набуття цифрових навичок внутрішньо переміщених осіб для успішної кар’єри, щодо можливостей безоплатного навчання та перенавчання для зайняття вакантних посад.
На кожному етапі проведення інтеграційних зустрічей змінювалася ситуація на ринку праці у місті Вінниця та області, тому організатори і роботодавці постійно інформували учасників зустрічей про стан ринку праці на поточний момент, оприлюднювали наявні вакантні посади у Вінниці на момент зустрічі, що дозволяло внутрішньо переміщеним особам відразу відвідати потенційне місце роботи.
В процесі інтеграційних зустрічей, спільно з учасниками відбувалося обговорення проблем внутрішньо переміщених осіб, що дозволяло вчасно визначати перелік потреб, які найчастіше виникали у ВПО на поточний момент часу та враховувати це при формуванні програм.
Для керівників, представників внутрішньо переміщених підприємств, переміщених фізичних осіб підприємців (ФОП) у місто Вінницю та Вінницьку область надавалася інформація щодо їхніх можливостей організації бізнесу (перенесення бізнесу), відкриття чи розширення власної справи, отримання додаткового фінансування для розвитку підприємництва.
Всі учасники інтеграційних зустрічей брали участь в обговоренні можливостей самореалізації за рахунок участі у державній програмі надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу; за рахунок отримання грантів від міжнародних донорських організацій та українських фондів або шляхом запровадження соціального підприємництва.
Під час інтеграційних зустрічей учасники заходів брали участь у тренінгах та майстер-класах від сертифікованих тренерів та провідних практиків:
- тренінг «Сучасні джерела пошуку роботи внутрішньо переміщеними особами»,
- тренінг «Формування командної взаємодії внутрішньо переміщених осіб на новому місці роботи»,
- майстер клас «Формування soft skills у внутрішньо переміщених осіб в умовах діджиталізації: формування сучасних digital skills, soft skills для швидкої адаптації на новому місці роботи»,
- майстер клас «Розробка бізнес плану для отримання додаткового фінансування власної справи»,
- майстер клас «Формування достатніх навичок складання якісних та успішних бізнес-планів, маркетингових планів. Е-робота, як внутрішньо переміщеним особам отримати додаткове фінансування на відкриття чи розширення бізнесу».
Особливістю інтеграційних зустрічей було те, що учасники мали можливість налагодити особисту комунікацію з представниками влади, органів самоврядування, представниками освітніх закладів, громадських організацій, виробничих, торговельних, аграрних підприємств, підприємств сфери послуг міста Вінниці.
Дякуємо Голові Вінницької обласної ради Вячеславу Соколовому, депутатському корпусу, виконавчому апарату Вінницької обласної ради, відділам економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку Тульчинської та Погребищенської районних рад, Вінницькому міському голові Сергію Моргунову, департаменту соціальної політики Вінницької міської ради, Вінницькому обласному центру зайнятості, керівникам та HR-менеджерам бізнес спільнот та підприємств міста Вінниці: ВТЕІ ДТЕУ, Вінницький бізнес клуб, ГО «Вінницька Асоціація гостинності «Хліб Сіль», бізнес спільнота «Board», IT-Association Vinnytsia, ТОВ «ТРК «Регіон Інформ», ТОВ «Україночка», ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика», ТОВ «Промавтоматика Вінниця», ТОВ «BEZBRENDU», маркетингова агенція «Sonya Agency», ТОВ «Сіті-Хаус», ТОВ «ФРУКТОНА-ВН», Психологічний Центр "FIDES", КНП «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка ВОР», «Обласний дитячий центр психічного здоров’я», ТОВ «EPAM», Адвокатське об‘єднання «Вінпартнерс», ТОВ «Медестет», ТОВ «Сільпо», ТОВ «Perfetto», м.Херсон – м. Вінниця, ТОВ «ТД Сан Агро», м. Ізюм – м. Бар, ТОВ «Укрпостач», м.Харків (м.Дергачі) – м. Вінниця, громадським організаціям «Центр підтримки мам та діток «МАМАЛЕЧА», «Я – Маріуполь», «Херсон – це Україна» за підтримку в розвитку проєкту для внутрішньо переміщених осіб «ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ МИРУ!».
Дякуємо спікерам заходу за надзвичайно корисну інформацію для ВПО:
Наталії Замковій, депутату Вінницької обласної ради, голові постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту, директору ВТЕІ ДТЕУ, члену Української Асоціації Маркетингу.
Ірині Івасюк, депутату Вінницької обласної Ради, координатору Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.
Володимиру Шевчуку, заступнику начальника управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародної та міжрегіональної співпраці, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату Вінницької обласної Ради.
Володимиру Мережко, керівнику Вінницького бізнес клубу, заступнику директора з міжнародної діяльності та стратегічного розвитку ВТЕІ ДТЕУ.
Лілії Мартиновій, заступнику директора з навчально-методичної роботи ВТЕІ ДТЕУ, професору кафедри економіки та міжнародних відносин ВТЕІ ДТЕУ, гаранту освітньої програми «Соціальне забезпечення».
Жанні Грушко, Адвокату, Старшому партнеру Адвокатського об‘єднання «Вінпартнерс».
Анні Воскобойник, власниці кафе «Perfetto», м. Вінниця – м. Херсон.
Сергію Семенюк, співвласнику ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика».
Михайлу Ганчуку, директору ТОВ «Промавтоматика Вінниця».
Сергію Самарському, співвласнику ТОВ «BEZBRENDU».
Ярославу Смалю, співвласнику ТОВ «BEZBRENDU».
Костянтину Кузьменко, директору ТОВ «ФРУКТОНА-ВН».
Ірині Дорош, керівнику відділу персоналу ПрАТ "УКпостач».
Наталі Махначовій, координатору ресурсного центру зі сталого розвитку, гаранту ОП «Публічне управління», сертифікованому тренеру за програмою «Сталий розвиток за участі громад», завідувачці кафедри менеджменту та адміністрування ВТЕІ ДТЕУ.
Галині Іванченко, координатору проєкту «Skills Lab: успішна кар’єра», сертифікованому тренеру курсу «Демократія: від теорії до практики», доценту кафедри менеджменту та адміністрування ВТЕІ ДТЕУ.
Ірині Семенюк, сертифікованому тренеру за програмою «Е-урядування та е-демократія».
Олександрі Луценко, фахівцю відділу реклами та зв’язків з громадськістю ВТЕІ ДТЕУ.
Юрію Довганю, експерту з надання дорадчих послуг з питань менеджменту організацій.
Оксані Шпортун, голові Вінницького обласного відділення Української асоціації сімейних психологів, практикуючому психологу Психологічного Центру «FIDES».
Альоні Танасійчук, очільниці Вінницького Регіонального Представництва Індустріального Гендерного Комітету з Реклами, професору кафедри маркетингу та реклами ВТЕІ ДТЕУ, керівнику Бізнес-школи ВТЕІ ДТЕУ.
Щира подяка ТОВ «BEZBRENDU» за подарунки учасникам підсумкової зустрічі.