Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

31 жовтня 2022 року викладачами кафедри менеджменту та адміністрування було організовано та проведено мітап «Актуальні проблеми менеджменту в умовах інноваційного розвитку» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр» спеціальностей «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування» та «молодший бакалавр» спеціальності «Менеджмент». Метою заходу було обговорення сучасних тенденцій в сфері управління та пошуку шляхів розвитку України у післявоєнний період.
P.S. Ніколи не втрачайте віру в те, що ви переможете. Не можна сумніватися щодо перемоги, але при цьому важливо розуміти реальні обставини та реагувати на них