Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

Відділ технічних засобів навчання є самостійним структурним підрозділом Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ.  

Завдання та напрями роботи: здійснення апаратно-програмного забезпечення навчального процесу та адміністративної діяльності інституту; разом з керівництвом інституту, в межах своєї компетенції, розробка стратегії розвитку комп’ютерної мережі інституту, структури автоматизації навчальних, методичних та адміністративних процесів; надання технічної підтримки комп’ютеризації всіх підрозділів інституту. 

Функції відділу: 

  • Здійснює технічне обслуговування комп'ютерних класів інституту.
  • Надає технічну підтримку комп'ютеризації інституту.
  • Забезпечує роботу комп'ютерної мережі інституту.
  • Здійснює оновлення комп'ютерного парку інституту.
  • Розробляє нові комп'ютерні програми та створює методичне забезпечення до них.
  • Здійснює забезпечення технічних засобів навчання для інституту.
  • Надає довідкову інформацію про впровадження інформаційних систем та проведення науково-дослідних робіт відділу технічних засобів навчання.
  • Здійснює, в межах своєї компетенції, контроль та виконання завдань, які пов'язані з інформатизацією та комп'ютеризацією інституту.
  • Розробляє та підтримує сайт інституту.
  • Здійснює апаратно-програмне забезпечення проведення тестів з перевірки знань, модульного контролю, державних іспитів, директорського контролю, перевірки вмісту плагіату в дипломних та дипломних магістерських роботах.

Апаратне забезпечення відділу – загальна структурована комп’ютерна мережа на основі волоконно-оптичних з’єднань. Програмне забезпечення відділу – універсальні та спеціальні програми, що забезпечують навчальний процес.


Новицький Руслан Михайлович
 
Освіта: Вінницький державний технічний університет, 1999 р., Інститут післядипломної освіти Вінницького державного аграрного університету, 2002 р., Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 2018 р.
Посада: в.о. начальник відділу
Наукові ступені і звання: кандидат технічних наук, доцент
В інституті працює: з 2017 р.
Кафедра: економічної кібернетики та інформаційних систем
Дисципліни, які викладає: економічна інформатика, системи адміністрування корпоративних мереж.
Напрямок роботи: організація обслуговування комп’ютерного та мережевого обладнання інституту; координування діяльності інженерів з обслуговування комп’ютерних мереж та мережевого устаткування, апаратного та програмного забезпечення; технічна підтримка при організації та проведенні інститутських засобів.

 Галущак Аліна Віталіївна 
Освіта: Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ
Посада: фахівець відділу
В інституті працює: з 2019 р.
Напрямок роботи: надання працівникам інституту консультацій у роботі з системою управління навчанням Moodle, електронним діловодством, комп'ютерною технікою; забезпечення правильного ведення документації відділу технічних засобів навчання
 Баранов Віктор Петрович 
Освіта: Вінницький інститут економіки КНТЕУ
Посада:
інженер-програміст І категорії відділу
В інституті працює: з 2020 р.
Напрямок роботи: адміністрування локальної мережі інституту, налаштування та підтримка роботи серверів, впровадження та обслуговування програмних засобів для організації та управління навчальним процесом, сучасних інноваційних методик організації навчального процесу та електронних засобів навчання
 Яцковська Римма Олександрівна 
Освіта: Вінницький політехнічний інститут, 1993 р.
Посада: інженер-програміст ІІ категорії відділу
В інституті працює: з 2019 р.
Кафедра: економічної кібернетики та інформаційних систем
Дисципліни, які викладає: економічна інформатика
Напрямок роботи: адміністрування локальної мережі інституту, налаштування та підтримка роботи серверів, впровадження та обслуговування програмних засобів для організації та управління навчальним процесом, сучасних інноваційних методик організації навчального процесу та електронних засобів навчання.
 Постолатій Микола Васильович 
Освіта: Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ
Посада: інженер-програміст відділу
В інституті працює: з 2021 р.
Напрямок роботи: обслуговування комп’ютерних мереж, мережевого устаткування; встановлення та оновлення системного і прикладного програмного забезпечення; надання працівникам інституту консультації у роботі з комп'ютерною технікою, програмним забезпеченням; підтримка та удосконалення окремих модулів електронного діловодства
 Бойко Роман Олегович 
Освіта: Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ
Посада: інженер-програміст відділу
В інституті працює: з 2022 р.
Напрямок роботи: обслуговування комп’ютерних мереж; встановлення та оновлення системного і прикладного програмного забезпечення; надання працівникам інституту консультації у роботі з комп'ютерною технікою, програмним забезпеченням.

Інженери відділу не тільки забезпечують технічну підтримку навчального процесу, а й беруть участь у розробці програмного та методичного забезпечення для організації навчальних відео-, аудіо-матеріалів, в оновленні та вдосконаленні системи управління навчанням Moodle, розробці і оновленні WEB-сторінки ВТЕІ, вдосконаленні програми «Електронне діловодство».

На сервері ВТЕІ ДТЕУ розгорнуто програмне забезпечення «Moodle» (модульна Об'єктно - Орієнтована Навчальна Система) для дистанційного навчання, основне призначення якого - забезпечення роботи окремих дистанційних курсів відповідно до світових стандартів, а саме: створення дистанційного курсу та проходження його тими, хто навчається, з повноцінним забезпеченням методичними матеріалами.

Для проведення практичних та лабораторних робіт в відділі функціонують учбові комп'ютерні класи, обладнані потужними комп'ютерами з двох- та чотирьох-ядерними процесорами. Для забезпечення навчального процесу в інституті створена Intranet мережа, що об’єднує всі навчальні комп’ютерні аудиторії.

Співробітники відділу працюють над створенням навчального середовища, яке буде наповнено методичними, навчальними та комп’ютерними інструментами для інформаційної підтримки фундаментальних і фахових дисциплін. Для цього формується електронна база знань, що включає в себе електронні матеріали лекцій та практичних завдань, електронні підручники, електронні методичні вказівки, тестові завдання для самостійної роботи.

Адреса ВТЗН: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 25, 5 поверх, тел. 55-09-32