Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

1. ВТЕІ - це єдиний навчальний заклад у Вінницькій області, який отримав Сертифікат управління якості у сфері вищої освіти та є лауреатом конкурсу «Імена, яким довіряють».

2. Створено необхідну матеріально-технічну базу для організації та забезпечення повноцінного навчально-виховного процесу, здійснення наукової діяльності, а також сприятливі умови для роботи працівників, викладачів та студентів. Усі корпуси оснащені сучасними технологіями та відповідають усім вимогам, навчальний корпус №1 є пам’яткою архітектури та містобудування. Аудиторії для проведення лекційних та семінарських і практичних занять цілком відповідають реальним потребам закладу вищої освіти щодо організації повноцінного навчального процесу. Лабораторії обладнані сучасними меблями, устаткуванням, технічними засобами навчання для забезпечення реалізації відповідних освітніх програм.

3. Вінницький торговельно-економічний інститут здійснює підготовку за трьома освітніми ступенями: початковий рівень (короткий цикл) вищої освіти - «Молодший бакалавр»; перший рівень вищої освіти - «Бакалавр»; другий рівень вищої освіти - «Магістр».

4. На базі інституту діє Бізнес-школа ВТЕІ ДТЕУ, учасники якої мають унікальну можливість поспілкуватися та перейняти досвід в успішних бізнесменів, керівників приватних підприємств та державних органів влади.

5. У ВТЕІ діє Центр розвитку кар’єри, який є першим помічником студента в організації практичної підготовки для успішного працевлаштування на роботу своєї мрії, а також надійним партнером роботодавців у формуванні якісного кадрового резерву компанії.

6. У ВТЕІ діє Студентське наукове товариство «ВАТРА», яке створено з метою всебічного сприяння пошуковій, дослідницькій та науковій діяльності здобувачів вищої освіти; розкриття наукового та творчого потенціалу; формування особистості молодого вченого, фахівця високої кваліфікації нового покоління.

7. У ВТЕІ ДТЕУ організовано Школу молодого лідера для учнів старших класів закладів загальної середньої освіти, де у них є можливість пройти цікаві тренінги та проявити свою активність, креативність, лідерські здібності, бажання розвиватись та ставати кращими.

8. ВТЕІ ДТЕУ співпрацює з органами державної влади та провідними підприємствами міста, надає можливість студентам пройти практику за кордоном у Болгарії, Словаччині, Греції, Швеції, Румунії, Грузії, Польщі, Угорщині, Німеччині, Молдові.

9. Викладачі та студенти ВТЕІ ДТЕУ займають призові місця у обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях, отримують гранти та подяки за вагомі внески у розвиток Української держави.

10. У ВТЕІ ДТЕУ діє відділ з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів на базі якого існують такі творчі колективи: народний театр пісні «Слов’янка», народний театр сучасного танцю «Ритм серця», ансамбль народного танцю «Сяйво», клуб КВК, інструментальний ансамбль, вокальні ансамблі малої форми: дуети, тріо, квартети та окремі солісти-вокалісти, гурток художнього читання та декламування.

11. У ВТЕІ діють 8 спортивних секцій: баскетбол, бокс, волейбол, легка атлетика, настільний теніс, плавання, футбол, аеробіка, які дають змогу здобувачам вищої освіти розвивати свої фізичні здібності.