Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

Редакційно-видавничий відділ є структурним підрозділом, який підпорядкований безпосередньо директору інституту та заступнику директора з навчально-методичної роботи.

Підрозділ інституту редакційно-видавничий відділ був створений на базі структурного підрозділу ВТЕІ ДТЕУ за рішенням Міністерства освіти і науки України і згідно наказу від 14.02.2005 року ректора КНТЕУ №414.Діяльність відділу направлена на забезпечення власних потреб інституту у видавничо-поліграфічній продукції та послугах при організації і проведенні навчального процесу, семінарів, конференцій.

В структурі редакційно-видавничого відділу знаходяться:
•палітурний та брошурувальний цех;
•комп’ютерний відділ;
•копіювально-розмножувальний цех.

Основні задачі діяльності відділу:
•забезпечення методичними та науково-методичними матеріалами навчального процесу ВТЕІ ДТЕУ;
•забезпечення внутрішніх потреб ВТЕІ ДТЕУ необхідною друкарською продукцією (бланками звітності, журналами, посвідченнями тощо);
•надання поліграфічних послуг викладачам, науковим співробітникам інституту у виданні монографій, підручників, навчальних та інших друкованих робіт, сприяння розвитку науково-педагогічної творчості професорсько-викладацького складу і студентів;
•забезпечення навчального процесу в інституті і його підрозділах науково-методичною і навчально-методичною літературою відповідно до тематичного плану видання друкованої продукції.

Основні напрямки діяльності відділу:

•надання текстових та художньо-графічних послуг розробка оригінал-макетів (комп’ютерна верстка листівок, плакатів, бланків, брошур, журналів, газет тощо)

Поліграфічні послуги:
•виготовлення посвідчень, грамот, сертифікатів, поздоровлень;
•виготовлення бланкової (окрім бланків суворої звітності та цінних паперів) продукції, листівок тощо;
•тиражування видань (навчальної літератури, брошур, журналів, газет тощо), фальцювання, зшивка, ламінування.


Начальник відділу 
Фатєєва Тетяна Дмитрівна
 

Освіта: Львівський поліграфічний технікум, 1983 р.
Посада:
начальник відділу
В інституті працює:
з 2005 р.
Напрямок роботи:
організація та забезпечення редакційно-видавничого процесу; забезпечення високої якості друкованої продукції; подача пропозиції щодо закупівлі обладнання, сировини, матеріалів для забезпечення редакційно-видавничого процесу; видача, підписування звітних та інших документів в межах своєї компетентності

 Діброва Наталія Євгеніївна 
Освіта: Вінницький педагогічний інститут, 1988 р.
Посада:
редактор ІІ категорії
В інституті працює:
з 2007 р.
Напрямок роботи:
підготовка вихідних даних для складання проектів економічної, виробничої діяльності відділу; розрахунок матеріальних, трудових і фінансових витрат, необхідних для виробництва поліграфічної продукції; участь у проведені робіт з ресурсозбереження, у впровадженні планової та облікової документації; виконання роботи пов’язаної з нерегламентованими розрахунками і контролем за правильністю здійснення розрахункових операцій.
 Шуляк Наталія Володимирівна 
Освіта: Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 2019 р.
Посада:
фахівець редактор
В інституті працює:
з 2005 р.
Напрямок роботи:
редакційна робота та підготовка випуску друкованої продукції; підготовка та виконання брошурувально-палітурних робіт; копіювання оригіналу на розмножувальних машинах різних систем та конструкцій.
 Зощак Ліана Вікторівна 
Освіта: Коледж економіки і права Вінницького кооперативного інституту, 2010 р.
Посада: фахівець брошурувальник
В інституті працює: з 2010 р.
Напрямок роботи: виготовлення та підбір методичних матеріалів, робочих програм та програм методичного забезпечення, виготовлення студентських квитків та залікових книжок, підшивка особових справ по відділу кадрів та канцелярії; комплектування та брошурування друкованої продукції; робота на копіювальних апаратах та дротошвейній машині.
 Новицький Андрій Русланович 
Освіта: Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ
Посада: : оператор комп’ютерної верстки
В інституті працює: з 2022 р.
Напрямок роботи: робота в текстовому редакторі з введенням тексту; робота із файлами (зберігає набраний текст, викликає текст на екран, перейменовує і об’єднує файли, працює в різних вікнах, роздруковує); здійснення макетування навчально-методичних видань; розробка макетів журналів, бланків та ін. друкованої продукції; розробка макетів обкладинок у CorelDraw.
Редакційно-видавничий відділ знаходиться на 2 поверсі 4-го корпусу за адресою: Хмельницьке шосе, 25
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефон відділу: (0432) 55-04-42