У ВТЕІ ДТЕУ було організовано «Безпековий простір». Захід відбувся за участі ГУ ДСНС України у Вінницькій області з метою ознайомлення і навчання учасників освітнього процесу та мешканців міста безпечній поведінці у надзвичайних ситуаціях. Пожежники-рятувальники виконують рятувальні роботи, пов'язані з пожежогасінням, повенями, природними катастрофами, а також займаються ліквідацією наслідків нещасних випадків. Робота рятувальників виснажлива і небезпечна, але безумовно важлива та потрібна.

ФОТОЗВІТ

Учасники, долучившись до обговорення актуальних питань розвитку соціальних комунікацій в Україні і за кордоном, дізналися про ставлення колег з різних країн до проблем формування інформаційного простору в Україні, почули про особливості висвітлення подій в Україні журналістами в зарубіжних виданнях.
Під час симпозіуму були розглянуті реалії інфодемії, інформаційних війн, напрямів підготовки фахівців у сфері медіа, журналістики та реклами, особливості впровадження в освітній процес стратегій, технологій та інновацій у рекламній сфері і зв’язках з громадськістю.

6 червня 2023 року підписано Угоду про взаємодію та співпрацю між Вінницьким торговельно-економічним інститутом ДТЕУ та Міністерством у справах ветеранів.