4 березня 2024 року у Вінницькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ, в межах дії Меморандуму про співпрацю між закладами освіти, відбувся захід «Економічний Х-фактор» для учнів 10-В класу комунального закладу «Вінницький ліцей №4», які вивчають курс за вибором «Соціальне шкільне підприємство».

4 березня 2024 року відбулося засідання вченої ради ВТЕІ ДТЕУ, на якому були затверджені документи та ухвалені відповідні рішення згідно порядку денного.

29 лютого 2024 року представники ГО «Лабораторія суспільних змін» взяли участь у загальних зборах Мережі ОГС «Місто Змістів». На заході обговорили звіт координаційної ради та здобутки мережі за 2023 рік, плани на 2024 рік, а також обрали шляхом голосування нову координаційну раду та її голову, Олену Солоїд.

27-29 лютого 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи проф. Чорна Н.М. та доц. Антонюк К.Г. брали участь у програмі воркшопів на тему «Сучасний викладач», організованій всеукраїнським проектом «Uni-Biz Bridge», метою якого є побудувати міст взаємодії між бізнесом та ЗВО України.