Протягом тижня з 28 по 2 грудня 2022 року у Вінницькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ в рамках дії Меморандумів про співпрацю із закладами повної загальної середньої освіти було проведено заходи для школярів.
29 листопада 2022 року для школярів 10-Е класу КЗ «Вінницький ліцей №7 ім. Олександра Сухомовського» доцент кафедри економіки та міжнародних відносин Оксана Кульганік та доцент кафедри економіки та міжнародних відносин Оксана Мельничук провели «Економічний Х-фактор». Мета заходу - ознайомлення та зацікавлення учнів зі спеціальностями економічного спрямування.

1 грудня 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи та здобувачі вищої освіти за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа» долучилися до онлайн-зустрічі «Різниця бухгалтерського та управлінського обліку в ресторані», яка була організована українською IT-компанією, яка займається автоматизацією закладів ресторанного господарства «Poster POS».
Спікеркою на заході була Олександра Герасименко – досвідчена експерт-бухгалтер, власниця бухгалтерської компанії «Alfa Gold», авторка курсів «РРО для ФОП» та «РРО для юросіб».

1 грудня 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь у Всеукраїнській онлайн-конференції від Genesis «Інтерактивне навчання. Результати наймасштабнішої співпраці ІТ бізнесу та освіти 2022» за участю Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України та низки університетів.
Модератором заходу був Ілля Бачурін – Голова «Product IT Foundation for Education», методолог бізнес-навчання, тренер Fortune 500 компаній.
Про розвиток освіти під час війни: виклики та можливості для студентів і викладачів та співпрацю з IT бізнесом виступив Андрій Вітренко, перший заступник Міністра освіти і науки України.